Praca dla Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Michałowicach poszukuje kandydatów do pracy na umowę zlecenie na stanowisku Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej na terenie gminy Michałowice.

Zakres obowiązków to pomoc osobom wymagającym wsparcia w zakresie:

  • Zapewnienie towarzystwa
  • Wyjścia, powroty, dojazdy w wybrane miejsca
  • Asysta w zakupach
  • Umawianie oraz towarzyszenie w wizytach u lekarza
  • Załatwianie spraw bieżących i urzędowych
  • Organizowanie wolnego czasu
  • Wsparcie w czynnościach samoobsługowych
  • Wsparcie w prowadzeniu gospodarstwa domowego

Wymagania:

  • dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w następujących kierunkach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, fizjoterapeuta
    lub
  •  co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnym w formie wolontariatu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z tut. GOPS tel. 12 388 76 45